O MNĚ

Toto je můj příběh, jak to všechno začalo ...

Toto je (nejen) moje vysněné místo na odpočinek a to nemyslím na týden dovolené z krysího závodu .

Já a moje (vaše) peníze

 

Zaměstnání, znáte to...je to něco, co většina z nás musí dělat, abychom se uživili a na vlastní seberealizaci nezbude čas. Tedy pokud si ho sami z omezených finančních a časových prostředků nevytvoříme a nezačneme dělat konečně to, co nás baví a hlavně také především vydělává peníze. Já jsem svou vášeň našel tedy spíše vytvořil sledováním videí a tréninků předních českých a slovenských expertů a zjistil jsem, že online byznys nebo chcete-li info-podnikání je přesně to, co mě zajímá a co chci dělat. Jinak je mi 38 let, jsem šťastně ženatý se svou ženou Ingrid a téma mého podnikání jsou "peníze". Bez nich se v životě neobejdeme a doprovázejí nás po celý život a zvládnout tuto hru na vysoké úrovni, naučit se s penězi pracovat je pro mnohých z nás téměř nadlidský úkol.

Nikoliv ale nereálný! Každý se může s penězi naučit zacházet a to i v zaměstnaneckém poměru a pokud máte někdo finanční problémy a dostali jste se do systémem podporované dluhové pasti jako já kdysi, tak chápu, co nyní prožíváte. Neumíte šetřit peníze? Jde to i z mála, jen je třeba penězům porozumět a dokázat s nimi pracovat ve vlastní prospěch a třeba si přitom vytvořit i nějaké to podnikání...

Nejsem finanční poradce a nebudu vám nabízet žádné pojištění ani nesmírně výhodné podílové fondy, které nepřináší zisk jinde než bance. Postupně vám ve svých produktech a článcích na webu ukážu, že změna přemýšlení o financích a především akce dokáže pomoci každému, kdo o to stojí a opravdu to dělá poctivě.

Dříve, než se zeptáte.....nejsem milionář, ale peníze mám pod kontrolou a navíc jen zatím nejsem milionář... 🙂

Kromě otázek spojených s financemi mě velice zajímají online strategie moderního podnikání 21. století.

Má VIZE

Ano mám svou vizi a rozhodně ne takovou, kterou do nás vtloukali od dětství, že musíme být průměrní a hlavně nevybočovat z řady a zůstat poslušná ovečka pro systém. Škola z nás kreativní jedince nevychová. Školní systém, alespoň ten z mého dětství z nás vychovával tovární dělníky.

 

Mou vizí je, aby peníze nejen pro mě, ale především pro vás nebyly sprosté slovo. Abyste dokázali hospodařit a pokud máte finanční problémy, tak vám pomoci se z nich dostat změnou přístupu k naučenému utrácení a také vás chci naučit jak peníze pracují a co pro vás znamenají doopravdy. Nechcete mít přece neustále vyluftovanou peněženku, že ne.

 

Zapomeňte na stará a neplatná hesla typu "bez práce nejsou koláče" nebo "peníze nejsou všechno" neboť s tímto nastavením mysli je mít nikdy nebudete a sami od vás raději utečou někam, kde se budou cítit mnohem více vítané. 

 

Pro ty z vás, kteří chtějí od života více než jen dát si do pořádku finance a slušně žít se budeme také bavit o podnikání a o tom, že život není jen o přežívání v systému, ale lze také něco dokázat a ze začátku klidně i při práci, abyste neměli strach, že přijdete o svoji komfortní zonu. Budu vás vést na správná místa, kde toho lze dosáhnout snadněji jako např. kvalitní online kurzy nebo mentoři, kteří vám poskytnou mentální i technologickou podporu k dosažení cíle.